Faaliyet Alanlarımız

Anasayfa - Faaliyet Alanlarımız
Thumbnail

Aile ve Boşanma Hukuku

Toplumun temel yapı taşı olan aileler içindeki uyuşmazlıkların çözümünde hız ve güven esaslı çalışmalarımız ile aile ve boşanma avukatlarımız tüm müvekkillerimizin sorunlarına yardımcı olmaktadır.

Thumbnail

Gayrimenkul Hukuku

İzaleyi şuyu, tapu iptal ve tescil, el atmanın önlenmesi ve ecrimisil gibi İstanbul sınırları içinde olan gayrimenkul davalarınızda uzman gayrimenkul avukatı ve miras avukatı kadromuzla sizlerleyiz.

Thumbnail

Arabuluculuk Hizmeti

Kırtok Hukuk, Arabuluculuk Daire Başkanlığı siciline bağlı olarak çalışan – uzman arabulucu kadrosu ile gerek müvekkillerimize ait taraf vekilliği gerekse de ihtiyari arabuluculuk hizmeti vermektedir.

Thumbnail

Bilişim Hukuku

İnternet ve bilişim hukuku alanına giren internetten içerik kaldırma, internetten şantaj danışmanlığı ve sahte hesap kaldırma gibi taleplerinizi uzman ekibimiz ile hızlıca karşılamaktayız.

Thumbnail

Hukuki Danışmanlık

Kırtok Hukuk, Bireylere ve kurumlara ihtiyaçlarına özel olarak sunmakta olduğumuz hukuki danışmanlık hizmeti ile hukuki sorunlarınıza en hızlı ve doğru çözümü büromuzda bulabilirsiniz.

Thumbnail

Fikri Mulkiyet Hukuku

Globalleşen dünyada uluslararası ticaretin hızla yaygınlaşması, yerli ve yabancı firmaların kendilerine ait ürünlerin ve hizmetlerin ayırt edici karakteristik yönlerini koruması gerekliliğini artırmıştır.

Thumbnail

Ceza Hukuku

Hürriyetinizi etkileyebilecek olan ceza soruşturması ve davalarında her biri alanında akademik eğitim almış ceza ve ağır ceza avukatları ile tüm Türkiye’deki müvekkillerimize hizmet sunuyoruz.

Thumbnail

Şirketler ve Ticaret Hukuku

Şirket yönetimi ile ilgili davaları yürütmek, şirket esas sözleşmesini meydana getirmek, kıymetli evrakların takibi/tahsili gibi hukuki konularda tecrübeli şirket avukatları ile şirketlere hizmet veriyoruz.

Thumbnail

İcra ve İflas Hukuku

Kırtok Hukuk İcra ve İflas Hukuku alanında, alacağın tahsili amaçlı icra takiplerinde borçluya ait tüm menkul, gayrimenkul ile üçüncü kişilerdeki hak ve alacakların tespiti amaçlı kapsamlı araştırmalar yapmaktadır.